AMUSEMENTNIEUWS

COLUMNSNIEUWS

CULTUURNIEUWS

ECONOMIENIEUWS

ISLAMNIEUWS

JOUW FOTONIEUWS

MAATSCHAPPIJNIEUWS

MEDIANIEUWS

SPECIALSNIEUWS

SPORTNIEUWS

Maghreb nieuws: Economie

Marokko is in bij Nederlandse toeristen

Marokko is dé nieuwe vakantie-bestemming. Nederlanders gaan graag voor een weekje zon naar Marokko. En steeds meer. De meeste Nederlandse toeristen weten in eerste instantie niet wat ze moeten verwachten, maar eenmaal daar zijn ze meteen verkocht.

Vorig jaar gingen bijna 300.000 Nederlanders in Marokko op vakantie. Het merendeel gaat naar de stad Marrakech. RTL Nieuws reisde achter hen aan en maakte de reportage: Marokko dé nieuwe vakantie-bestemming.

Meta informatie

Tags voor deze entry: none

Jouw reactie

Wil je ook een eigen plaatje bij je naam? Vraag dan een gravatar aan!

Jouw foto op deze pagina? email of MMS je foto naar: foto@maghreb.nl! Voor meer informatie klik hier.

loading...Loading...
previous next

Laatste reacties

  • Al Khalifah: Berberse racistennnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!! ! stop hiermee denk aan de ummah!!! Itaqi...
  • Radi: Kan iemand van vlees en bloed de zon verhinderen om te schijnen? de maan laten verdwijnen?...
  • hassan: Waarschijnlijk gaat het toch niet door.
  • hassan: Zorg dat de leden een lidtmaatschap betalen, en wat sponsers. Dan ben je vrij van al dit...
  • hassan: Stel je voor dat groen links of de SP, een Palestijnse vlag zouden ophangen!!! Dan zouden...
  • Gozer: Hmidoe, Wat dacht je van: “Hiermee willen we onze sympathie betuigen met een staat...
  • UZI: Waaaaahahaha, boycotten israelische dadels??? Héél Noord Afrika koopt ze en ze worden in...

Nu op het forum

    Op de inhoud en vormgeving van Maghreb.nl rust auteursrecht en databankenrecht. Voor het overnemen, opslaan en verspreiden van (delen van) de inhoud en gebruik van de vormgeving, op welke wijze dan ook, dient u vooraf schriftelijke toestemming te hebben verkregen van de redactie c.q. rechthebbende.

    © Thu Jul 29 2010 - Maghreb.NL is een dienst van EtnoMedia en wordt aangedreven door WordPress. RSS | Opmerkingen RSS | Contact
    Design & development by Marco | Picture in header by Eugene Reshetov