Amusementnieuws

Columnsnieuws

Cultuurnieuws

Economienieuws

Islamnieuws

Jouw Fotonieuws

Maatschappijnieuws

Medianieuws

Specialsnieuws

Sportnieuws

Columns

Jouw Foto

Specials

Maghreb nieuws: Gezondheid

€ 12.700,- voor vijfjarige Sanae Adda

De benefietavond zaterdag in het Parktheater in Eindhoven voor de vijfjarige Sanae Adda uit Helmond heeft 12.700 euro opgebracht. Daar komen ook nog eens de giften bij die het publiek die avond deed.Duizend bezoekers, een volle NRE-zaal, deden hun uiterste best om er een prachtig Marokkaans feestje van te maken. Dat lukte schrijft het Eindhovens Dagblad.

In een emotioneel voorwoord vertelt oom Najim Sadda het verhaal van Sanae. Ze was anderhalf en raakte na een koortsaanval in een coma. Na twee weken werd ze wakker ‘als een kasplantje’. Door hyperbare zuurstoftherapie wordt Sanae langzaam iets beter. Maar de behandeling wordt niet vergoed en is kostbaar. Reden voor student Yassin Saddiki om in actie te komen. Een benefietconcert, met niet de minste namen. Publiekstrekker en cabaretier Najib Amhali zet zich kosteloos in. Daarnaast onder anderen de broers Fouradi en de Fernaci’s. De presentatie was in handen van Shouf Shouf!-acteur Mimoun Ouled Radi.

Meer info: www.helpsanae.nl

Meta informatie

Tags voor deze entry: samira addi

2 Reacties op “€ 12.700,- voor vijfjarige Sanae Adda”


  1. nadia zegt:


    Gravatar

    dit benefiet heeft niemand minder dan samira addi georganiseerd en zij is op het idee gekomen weet niet hoe jullie yassin erbij hebben gezet



  2. yassin zegt:


    Gravatar

    salam fin nta


Jouw reactie

Wil je ook een eigen plaatje bij je naam? Vraag dan een gravatar aan!

Ledenserviceconsulent bij de FNV worden? Klik hier om het filmpje te bekijken.

Jouw foto op deze pagina? email of MMS je foto naar: foto@maghreb.nl! Voor meer informatie klik hier.

loading...Loading...
previous next

Laatste reacties

  • adil: Ow ja……. Tbarkallah 3la Dhr Pechtold, wat is dat een eerlijke man! Hij was de...
  • adil: Salam, Aha….ik mag als eerste reageren! Top M’n vrouw en ik zaten het debat te...
  • mo: wie weet moeten alle nederlanders die in marokko wonen ook het land uit dat zijn er...
  • mo: ik vind geertwilders een ongedierte een onbeschamend zielig mannetje die de hele dag met zijn...
  • mo: goedzo eindelijk iemand die in opstand komt tegen het facistishe regime die nu al in almere...
  • tb: en moet je met de naam van profeet naar de wc of moet je het eerst uittreken . verzin maar...
  • werkkleding: Dit is echt een goed initiatief!

Nu op het forum

Op de inhoud en vormgeving van Maghreb.nl rust auteursrecht en databankenrecht. Voor het overnemen, opslaan en verspreiden van (delen van) de inhoud en gebruik van de vormgeving, op welke wijze dan ook, dient u vooraf schriftelijke toestemming te hebben verkregen van de redactie c.q. rechthebbende.

© Fri Mar 12 2010 - Maghreb.NL is een dienst van EtnoMedia en wordt aangedreven door WordPress. RSS | Opmerkingen RSS | Contact
Design & development by Marco | Picture in header by Eugene Reshetov