ISLAM.NIEUWS

MAATSCHAPPIJ.NIEUWS

AMUSEMENT.NIEUWS

CULTUUR.NIEUWS

ECONOMIE.NIEUWS

MEDIA.NIEUWS

SPECIALS.NIEUWS

SPORT.NIEUWS

Maghreb nieuws: TV

Moslimjongeren leveren voorhoedegevecht

Ahmed LarouzBij de NMO komende zondag in het jongerenprogramma Drive de portretten van de drie moslimjongeren Ahmed, Ergün en Tofik. Een aantal zaken verbindt hen. Alle drie zijn ze jong, islamitisch en werkzaam op een hoog niveau: in de stadsvernieuwing, de Tweede Kamer en de culturele sector.

Maar belangrijker punt van overeenkomst is het geloof dat ze alle drie hebben in een maatschappij waar diversiteit zegeviert, een samenleving waar mensen ongeacht afkomst, leeftijd of gezindte naast maar vooral met elkaar kunnen functioneren. De drie hebben bewust gekozen voor een beroep waarmee ze dit optimistische ideaal kunnen helpen verwezenlijken.

Tofik Dibi (lid Tweede Kamer voor GroenLinks): ‘Voor mij is de islam verenigbaar met burgerrechten en democratie. Ik denk ook dat het mijn taak als volksvertegenwoordiger is om optimistisch te zijn.’

De uitzending is de tweede aflevering van een Drive-tweeluik waarin moslimjongeren vertellen hoe zij hopen een bijdrage te leveren aan een betere wereld. Vorige week 15 juli zond de NMO het eerste deel uit, over drie jonge sportvrouwen. U kunt dit bekijken via de herhaling op de NMO website.

Programma: Drive
Portretten van moslimjongeren
Uitzending: zondag 22 juli 2007 van 12.00 tot 12.30 uur op Nederland 2
Herhaling: zaterdag 28 juli 2007 van 10.30 tot 11.00 uur op Nederland 2

(geen reacties)

Meta informatie

Tags voor deze entry: none

Jouw reactie

Wil je ook een eigen plaatje bij je naam? Vraag dan een gravatar aan!

Jouw foto op deze pagina? email of MMS je foto naar: foto@maghreb.nl! Voor meer informatie klik hier.

loading...Loading...
previous next

Laatste reacties

  • Taza: voor alle duidelijkheid mensen:INNOCENT IS HOMO DIE MIJ NIET MET RUST WIL LATEN, duidelijk...
  • Taza: Innocent A sir t7aoua a zamel. wat zit je achter mij aan de hele tijd vieze homo, ik ben...
  • Innocent: Voor alle duidelijkheid mensen TAZA en ARABIER ZIJN EXACT DEZELFDE PERSOON. Nogmaals...
  • Innocent: En toch zal je branden in de hel doggy. Iedereen die zo scheldt en andermans moeder...
  • arabier: Riffi grappig, je noemt jezelf riffie en zegt dat je zelf arabier bent, wat moeten we...
  • Taza: Innicent Kalb bak, wa elkalba mok, a vies stinkdier, in marokko was je nog een...
  • Rachid: Er staat dat er een aantal verdachten zijn opgepakt die misschien wel allemaal...

Overig nieuws

Op de inhoud en vormgeving van Maghreb.nl rust auteursrecht en databankenrecht. Voor het overnemen, opslaan en verspreiden van (delen van) de inhoud en gebruik van de vormgeving, op welke wijze dan ook, dient u vooraf schriftelijke toestemming te hebben verkregen van de redactie c.q. rechthebbende.

© Thu Feb 9 2012 - Maghreb.NL is een dienst van EtnoMedia en wordt aangedreven door WordPress. RSS | Opmerkingen RSS | Contact
Design & development by Marco | Picture in header by Eugene Reshetov