Maghreb nieuws: Politiek
Film Wilders te zien op YouTube
De bij voorbaat al omstreden film van Geert Wilders over de Koran wordt in ieder geval op de videowebsite YouTube gezet. Dat heeft de fractievoorzitter van de PVV gisteren laten weten.
Wilders is nog op zoek naar een omroep om de film uit te zenden, maar of dat lukt is twijfelachtig. Hij is nog in gesprek met NOVA. “Die willen de film eerst zien. Dat kan als hij af is. Ze moeten hem wel helemaal uitzenden”, aldus Wilders.
De film, die naar verwachting eind deze maand af is, gaat volgens het NOS ongeveer tien minuten duren. Daarom is het voor Wilders geen optie om hem uit te zenden in de drie minuten zendtijd voor politieke partijen.
Als uiteindelijk geen enkele omroep interesse blijkt te hebben, wil Wilders de film ook in het Haagse perscentrum Nieuwspoort aan de media vertonen. Wilders wil in de film laten zien waarom de Koran in zijn ogen een “verschikkelijk en fascistisch” boek is.
Het kabinet maakt zich bij voorbaat al zorgen over de mogelijke repercussies die de film kan hebben in binnen- en buitenland. De angst is vooral ingegeven door de ophef en bloedige rellen die vorig jaar wereldwijd ontstonden naar aanleiding van de Deens spotprenten over de islam.
Ook de politie heeft zich voorbereid op de commotie die mogelijk zal ontstaan. De Amsterdamse korpschef Welten zei vorige week in zijn nieuwjaartoespraak dat hij nu al gesprekken voert met imams en andere leiders uit de moslimgemeenschap.
Stuur dit bericht door naar een vriend(in)
Meta informatie
Tags voor deze entry: none
keesmarokkaan zegt:
Weet iemand waar geert wilders woont
fire zegt:
1 filmpje meer of minder op youtube over kritiek op islam maakt niet uit. er staat al genoeg,
buremeester zegt:
@mightymoh , de film is waarschijnlijk bedoelt om mensen te laten zien dat er figuren rondlopen als jij , die onthoofdingen acceptabel vinden, en zelfs dit soort geweld aanmoedigen, en nog meer van die barbaarse ideeen op nahouden.
Dus Eigenlijk is het wel goed dat iemand de taak op zich neemt om ons te waarschuwen voor mightymohtjes.
Kijk eens wat minder vaak K1 trouwens. is niet goed voor je hersens schijnbaar.
Bush zegt:
kijk niet te veel naar discoverychannel is niet goed voor je maatschappelijke leven.. we zijn niet allemaal beesten buremeester- thalla aapje
buremeester zegt:
@Bush . wie heeft het over allemaal? ik niet, ik heb het over mensen met dezelfde opvatting als mightymoh.
Dus als je geen voorstander bent van onthoofdingen en ander soort geweld, zou je je eigenlijk ook niet aangesproken hoeven te voelen.
Vreemd dat je je wel aangesproken voelt tewijl het duidelijk over mensen als mightymoh gaat.
adal zegt:
wilders krijgt te weinig aandacht, moet hij maar zo iets doen.
Als ze worden bedreigt worden kijken ze raar net als ze niks hebben gedaan
Anoniiiem zegt:
Ik vind het niet gOed wat die kaaskop heeft gedaan iedereen heeft toch zijn eigen geloof we maken toch ook niet een film over zijn eigen geloof !!!!!
Tfoeee 3lih