In Marokko is een 26-jarige ingenieur veroordeeld tot drie jaar celstraf en een boete van bijna 1.000 euro. Fouad Mourtada had op de social-networkingsite Facebook een profiel aangemaakt op de naam van de Marokkaanse prins Moulay Rachid, een broer van de Marokkaanse koning Mohammed VI.
De Marokkaanse justitie kon er niet mee lachen en had zelfs vijf jaar cel en 100.000 euro boete tegen Mourtada geëist wegens het stelen van het profiel van de prins. De ingenieur werd op 5 februari gearresteerd. Volgens zijn familieleden had de arrestatie meer weg van een ontvoering en is Fouad gemarteld bij zijn verhoor. Na zijn arrestatie kreeg de man steun van internetters en mensenrechtenorganisaties in binnen- en buitenland. Zijn familie opende een website met een steunpetitie. (HelpFouad.com).
Geen gevoel voor humor !
hulp
eigen schuld hoe krom kun je nou zijn om onzin te gaan vertellen over mensen die je note bene niet eens kent
dan nog een site erbij gaan openen als iemand en je zelf molay rachid te gaan noemen
goed voor hem
dictateur heerst in Marokko
Wat achterlijk zeg. 3 jaar celstraf voor een grap.
in het westen wordt van alles over de islam en onze profeet ( salla allahoealahi wasllam) geschreven en gezegd , en daar wordt niets tegen gedaan maar hun eigen volk onderdrukken en
in de gevangenis stoppen daar zijn ze wel goed in .
stom arabieren. lailaha illa allah.
tsja de zo zie je maar weer dat de koning en zijn familie verre van democratisch zijn