AMUSEMENTNIEUWS

COLUMNSNIEUWS

CULTUURNIEUWS

ECONOMIENIEUWS

ISLAMNIEUWS

JOUW FOTONIEUWS

MAATSCHAPPIJNIEUWS

MEDIANIEUWS

SPECIALSNIEUWS

SPORTNIEUWS

Maghreb nieuws: Sport

Stuttgart wil Boulahrouz

BoulahVfB Stuttgart is geïnteresseerd in Khalid Boulahrouz. De Nederlandse international wordt genoemd als opvolger van de Portugese verdediger Fernando Meira, die vrijdag zijn vertrek aankondigde bij de Duitse club. Zo medt Het Parool.

,,Die naam is naar voren gekomen”, zei technisch directeur Horst Heldt over . ,,Maar het staat voor ons los van Meira. Wij hebben er nooit een geheim van gemaakt dat we nog een verdediger kunnen gebruiken.”

Boulahrouz staat nog onder contract bij Chelsea. Hij werd afgelopen seizoen verhuurd aan het Spaanse Sevilla.

Meta informatie

Other posts tagged with 'Boulahrouz'

Tags voor deze entry: Boulahrouz

Jouw reactie

Wil je ook een eigen plaatje bij je naam? Vraag dan een gravatar aan!

Jouw foto op deze pagina? email of MMS je foto naar: foto@maghreb.nl! Voor meer informatie klik hier.

loading...Loading...
previous next

Laatste reacties

  • Sara: Tuig blijft tuig. het gebeurt elk jaar weer dat marokkanse jongens de bioscopen onveillig...
  • willem: ten eerste dhr nistelrooij ik als nederlander ben er zelf geweest, die weg ken ik het is...
  • Sara: Beste Zidan, Als je zo negatief over Nederland denkt, mag jij van mij verhuizen naar...
  • Youssra: Tfoe..
  • Youssra: Mij maakt het niet uit. Wrm niet??.
  • Hamid: het tuig zal morgen de bioscopen weer onveilig maken zoals elk jaar..
  • p.h.v.nistelrooij.: het ongeluk met de bus in marokko l.l. is te wijten aan slecht onderhoud aa...

Nu op het forum

    Op de inhoud en vormgeving van Maghreb.nl rust auteursrecht en databankenrecht. Voor het overnemen, opslaan en verspreiden van (delen van) de inhoud en gebruik van de vormgeving, op welke wijze dan ook, dient u vooraf schriftelijke toestemming te hebben verkregen van de redactie c.q. rechthebbende.

    © Fri Sep 10 2010 - Maghreb.NL is een dienst van EtnoMedia en wordt aangedreven door WordPress. RSS | Opmerkingen RSS | Contact
    Design & development by Marco | Picture in header by Eugene Reshetov