,

Marokkaans parlementslid veroordeeld

JustitieDe politierechter in Utrecht heeft maandag een 68-jarig parlementslid uit Marokko veroordeeld wegens uitkeringsfraude. De rechter besloot echter om geen straf meer op te leggen vanwege de lange duur van de vervolging, omdat de verdachte geschaad is door alle publiciteit en omdat de man het hele fraudebedrag terugbetaalt.

De verdachte ontving elf jaar lang bijstand van de gemeente Utrecht. Hij was echter eigenaar van een onverdeelde boedel in Marokko. Bovendien was hij daar gemeenteraadslid. De officier van justitie vroeg vrijspraak omdat de man deze informatie niet opzettelijk zou hebben achtergehouden.


Er wordt je verteld dat je op vakantie gaat. Maar niet voor hoe lang. Eenmaal daar blijkt dat je gedwongen wordt te trouwen en alleen zal achterblijven. Heb jij een vermoeden dat jou dat gaat overkomen?

Handel dan nu!
Ga voor hulp en advies naar www.alsniemandietsweet.nl


Laat als eerste een reactie achter!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

INGEZONDEN.FOTO'S