AMUSEMENTNIEUWS

COLUMNSNIEUWS

CULTUURNIEUWS

ECONOMIENIEUWS

ISLAMNIEUWS

JOUW FOTONIEUWS

MAATSCHAPPIJNIEUWS

MEDIANIEUWS

SPECIALSNIEUWS

SPORTNIEUWS

Maghreb nieuws: Sport

‘Hulpdienst’ Afellay gewaardeerd door scheidsrechter

Het oefenduel van PSV tegen Sivasspor stond vooral in het teken van onrustige fans van de Turkse ploeg. Scheidsrechter Kevin Blom legde het duel een tijdje stil, waarbij Ibrahim Afellay een reddende engel speelde.

In het hoofd van de blonde leidsman kwam op om het duel definitief te staken. Uiteindelijk maakten beide ploegen het potje toch af. “De veiligheid van mij en mijn collega’s moest gegarandeerd worden. Uiteindelijk is dat gebeurd en hebben we in overleg met PSV en politie besloten het duel voort te zetten”, aldus Blom volgens Soccernews.

Een nieuwe hulpdienst onstond tijdens dat duel, ‘hulpdienst’ Afellay genaamd, schrijft de website. De Marokkaanse middenvelder hielp de scheidsrechter en Blom vond het een goed teken. “Er kwamen dusdanig veel spelers op mij af en zelfs een supporter kwam het veld oplopen. Ik moest wel overgaan tot staken. Daarbij werd ik geholpen door Ibrahim , die me mee de catacomben introk en “kom op, lopen” zei. Dat was een goede actie van hem.” De Eindhovenaren wonnen het duel uiteindelijk ruim: 3-0.

Meta informatie

Other posts tagged with 'Afellay'

Tags voor deze entry: Afellay

Eén Reactie op “‘Hulpdienst’ Afellay gewaardeerd door scheidsrechter”


  1. zou zegt:


    Gravatar

    Good.


Jouw reactie

Wil je ook een eigen plaatje bij je naam? Vraag dan een gravatar aan!

Jouw foto op deze pagina? email of MMS je foto naar: foto@maghreb.nl! Voor meer informatie klik hier.

loading...Loading...
previous next

Laatste reacties

  • AZRO: @Karim Denk jij dat het zo simpel is karim Criminelen heb je in elk groepering van...
  • marijnt: Ik snap werkelijk niet waarom deze mensen het vredesoverleg geen kans willen krijgen en...
  • karim: Geen stad is veilig..Tfoe 3la gans
  • karim: gelijk afpakken die paspoort en terugsturen naar het land van herkomst Mijn zegen hebben ze
  • kano: oppakken en terugsturen naar Marokko want zulke lui hebben de goede Marokkanen slechte naam...
  • Karim: Tuurlijk..een Halal poster op je raam plakken en moslims trapper er in.. Het woord Halal...
  • Ahmed: mimoun oissa, iegggghhhhh…

Nu op het forum

Op de inhoud en vormgeving van Maghreb.nl rust auteursrecht en databankenrecht. Voor het overnemen, opslaan en verspreiden van (delen van) de inhoud en gebruik van de vormgeving, op welke wijze dan ook, dient u vooraf schriftelijke toestemming te hebben verkregen van de redactie c.q. rechthebbende.

© Mon Sep 6 2010 - Maghreb.NL is een dienst van EtnoMedia en wordt aangedreven door WordPress. RSS | Opmerkingen RSS | Contact
Design & development by Marco | Picture in header by Eugene Reshetov