AMUSEMENTNIEUWS

COLUMNSNIEUWS

CULTUURNIEUWS

ECONOMIENIEUWS

ISLAMNIEUWS

JOUW FOTONIEUWS

MAATSCHAPPIJNIEUWS

MEDIANIEUWS

SPECIALSNIEUWS

SPORTNIEUWS

Maghreb nieuws: Politiek

Van der Laan praat in Marokko over problemen

OujdaMinister Eberhard van der Laan (Integratie, PvdA) is deze week in Marokko om te bekijken hoe het beleid van Marokko en Nederland ‘beantwoordt aan het gemeenschappelijke doel dat Marokkaanse Nederlanders het goed doen in Nederland’.

Onderwerpen die aan de orde zullen komen tijdens het vijf dagen durende werkbezoek zijn de rechten van vrouwen, importbruiden, de positie van de islam in de samenleving en de inburgeringscursussen die Marokkanen al in eigen land moeten volgen. Dinsdag ontmoet Van der Laan vier Marokkaanse ministers, meldt Elsevier.

Op het programma staan onder meer een bezoek aan een opvanghuis voor achtergelaten vrouwen, een taleninstituut waar cursussen Nederlands worden gegeven voor de latere inburgering en een steunpunt voor teruggekeerde Marokkanen. Van der Laan bezoekt daarvoor de noordelijk gelegen stad Oujda, aldus Elsevier.

Meta informatie

Tags voor deze entry: none

Jouw reactie

Wil je ook een eigen plaatje bij je naam? Vraag dan een gravatar aan!

Jouw foto op deze pagina? email of MMS je foto naar: foto@maghreb.nl! Voor meer informatie klik hier.

loading...Loading...
previous next

Laatste reacties

  • kano: oppakken en terugsturen naar Marokko want zulke lui hebben de goede Marokkanen slechte naam...
  • Karim: Tuurlijk..een Halal poster op je raam plakken en moslims trapper er in.. Het woord Halal...
  • Ahmed: mimoun oissa, iegggghhhhh…
  • Talayoussef: hmdl zijn er nog broeders en zusters die elkaar herrineren aan zulke dingen maar...
  • Aziz: Elsevier spreekt hier in termen van “Westen” en “Islamitische...
  • OumHakim: Rachid is een helderziende hij weet Nu al dat Ibtisam en co in de hel zullen branden....
  • vader van geert wilders: kom thuis, zoon.. ik ga trekken aan je oren.. wat voor nonsense ben je...

Nu op het forum

Op de inhoud en vormgeving van Maghreb.nl rust auteursrecht en databankenrecht. Voor het overnemen, opslaan en verspreiden van (delen van) de inhoud en gebruik van de vormgeving, op welke wijze dan ook, dient u vooraf schriftelijke toestemming te hebben verkregen van de redactie c.q. rechthebbende.

© Fri Sep 3 2010 - Maghreb.NL is een dienst van EtnoMedia en wordt aangedreven door WordPress. RSS | Opmerkingen RSS | Contact
Design & development by Marco | Picture in header by Eugene Reshetov