AMUSEMENTNIEUWS

COLUMNSNIEUWS

CULTUURNIEUWS

ECONOMIENIEUWS

ISLAMNIEUWS

JOUW FOTONIEUWS

MAATSCHAPPIJNIEUWS

MEDIANIEUWS

SPECIALSNIEUWS

SPORTNIEUWS

Maghreb nieuws: Islam

‘Schilderij varken niet beledigend’

Het Samenwerkingsverband van Marokkaanse Nederlanders (SMN) is ‘verbolgen’ over het besluit van een polikliniek uit Leerdam om een schilderij van een biggetje te verwijderen, ‘omdat het moslims wel eens zou kunnen kwetsen’.

De instelling haalde het schilderij weg na een klacht van een niet-moslim. De bezoeker meende dat moslims aanstoot zouden nemen aan de afbeelding waarna de polikliniek drie schilderijen verwijderde.

Pure onzin, vindt Habib El Kaddaoui van het SMN. ‘De meeste moslims nemen daar totaal geen aanstoot aan,’ zegt hij vrijdag in het AD. ‘Ze wonen hier al dertig, veertig jaar en weten dat de meerderheid hier wél varkensvlees eet. Bovendien hebben veel moslims in abattoirs gewerkt waar ook varkens worden geslacht.’ De autochtone klager bedoelde het misschien goed, maar het indienen van een klacht namens moslims was ‘niet handig’ meent El Kaddaoui.

Meta informatie

Tags voor deze entry: none

3 Reacties op “‘Schilderij varken niet beledigend’”


  1. inayat zegt:


    Gravatar

    Moslims worden door een actie van een autochtone malloot te kijk gezet. Lees eens de reacties op de site van De Telegraaf en kleuter blog GeenStijl. Je moet wel heel achterlijk zijn om te denken dat moslims aanstoot nemen aan een schilderijtje met Wilders, sorry ik bedoel een varken.



  2. Henk el Makhloufi zegt:


    Gravatar

    Het is een nieuwe tactiek,je doet of je het opneemt voor Moslim en weet dan ( bewust ?) tegelijkrtijd daarmede een nieuwe rel te ontketenen die de Moslims WEER in een verkeerd daglicht stellen



  3. hassan zegt:


    Gravatar

    Henk je hebt helemaal gelijk, het is een smerige spel dat hier wordt gespeeld.


Jouw reactie

Wil je ook een eigen plaatje bij je naam? Vraag dan een gravatar aan!

Jouw foto op deze pagina? email of MMS je foto naar: foto@maghreb.nl! Voor meer informatie klik hier.

loading...Loading...
previous next

Laatste reacties

  • kano: oppakken en terugsturen naar Marokko want zulke lui hebben de goede Marokkanen slechte naam...
  • Karim: Tuurlijk..een Halal poster op je raam plakken en moslims trapper er in.. Het woord Halal...
  • Ahmed: mimoun oissa, iegggghhhhh…
  • Talayoussef: hmdl zijn er nog broeders en zusters die elkaar herrineren aan zulke dingen maar...
  • Aziz: Elsevier spreekt hier in termen van “Westen” en “Islamitische...
  • OumHakim: Rachid is een helderziende hij weet Nu al dat Ibtisam en co in de hel zullen branden....
  • vader van geert wilders: kom thuis, zoon.. ik ga trekken aan je oren.. wat voor nonsense ben je...

Nu op het forum

Op de inhoud en vormgeving van Maghreb.nl rust auteursrecht en databankenrecht. Voor het overnemen, opslaan en verspreiden van (delen van) de inhoud en gebruik van de vormgeving, op welke wijze dan ook, dient u vooraf schriftelijke toestemming te hebben verkregen van de redactie c.q. rechthebbende.

© Fri Sep 3 2010 - Maghreb.NL is een dienst van EtnoMedia en wordt aangedreven door WordPress. RSS | Opmerkingen RSS | Contact
Design & development by Marco | Picture in header by Eugene Reshetov