Maghreb nieuws: Politiek
Minister: halal-lunch is geen probleem
Minister Opstelten van Veiligheid en Justitie heeft geen enkel probleem met de halal-lunchpakketten die de politie IJsselland uitdeelt bij grootscheepse politie-inzet. Hij antwoordt dat op Kamervragen van de PVV’ers Geert Wilders en Hero Brinkman, meldt dagblad De Stentor.
Eind vorig jaar bleek dat IJsselland ervoor kiest om geen varkensvlees in die lunches te stoppen omdat moslims dat niet mogen eten. Voorheen deelde de politie ‘gewone’ en halal-lunches uit, maar dat bleek organisatorisch tot teveel problemen te leiden.
Opstelten heeft nu geoordeeld dat de halal-pakketten om organisatorische redenen worden uitgedeeld. “Vermoedelijk zou hetzelfde gebeuren als indiend het aantal vegetariërs enorm toeneemt. Ook dan is dit geen bewijs van de vegetarisering van de Nederlandse samenleving.”
(geen reacties)
Stuur dit bericht door naar een vriend(in)
Meta informatie
Other posts tagged with 'halal'
- Mekkafood nu ook in de Efteling
- Sarkozy: moslims hebben recht op geloof in Frankrijk
- Een halal variant op Facebook
- Halal-voedingssupplementen sinds kort bij apotheek
- Eerste Kamer wijst verbod halal slacht af
Tags voor deze entry: halal
Elk jaar worden 500 Belgen moslim. Belgen zonder Marokkaanse of Turkse roots die een Arabische naam…
Saif al-Islam Kaddafi weigert een Libische advocaat aan te stellen voor zijn verdediging.…
Rapper Yes-R is in Denemarken om een nummer op te nemen met de Deense zangeres Sisse…
De Herôme nagellak voor zomer 2011 heet Morocco. De collectie bestaat uit zes nieuwe kleuren…
De weg van de revolutie, of de weg van de geleidelijkheid? De Haagse wethouder Marnix Norder…
Als de 33-jarige Rachida uit Rotterdam hoort dat haar Marokkaanse vader haar zoekt, reageert ze beduusd:…
Wil jij je inzetten voor de Marokkaans-Nederlandse gemeenschap? Vind jij het leuk om met kinderen te…
Khalid Boulahrouz is onder de indruk van de kwaliteiten van Adam Maher. De 18-jarige middenvelder…