,

Raja Casablanca kampioen na zege op Khouribga

Raja Casablanca wist zaterdag voor de tiende keer in de clubhistorie beslag te leggen op de landstitel in Marokko. De ploeg van trainer Mohammed Fakhir versloeg in het eigen stadion OCK Khouribga (2-1).

De uitspelende club kwam na veertien minuten spelen verrassend op voorsprong in de veertiende minuut. Dit door een treffer van Youssef Nafeh, meldt VoetbalPrimeur. Kort voor de pauze bracht Rachid Soulaimani de thuisploeg weer op gelijke hoogte (1-1).

In de tweede helft was Mouhssine Mittouali de maker van het beslissende doelpunt. Vanaf de penaltystip wist hij doelman Ahmed Mohammedina te passeren (2-1).

Met nog één speelronde te gaan heeft Raja Casablanca zes punten voorsprong op de nummer twee Wydad Casablanca.

Laat als eerste een reactie achter!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

INGEZONDEN.FOTO'S