Badr Hari heeft, na een korte onderbreking van zijn kickbokscarrière, in Spanje zijn eerste zege van het jaar gepakt op het K1 Rising 2012 in Madrid.
Tijdens het main event van de avond versloeg de voormalig K1 zwaargewicht kampioen Badr Hari na een afmattende partij Anderson ‘Braddock’ Silva. De jury kende unaniem de winst toe aan Hari.
Hari begon sterk aan het gevecht waarin hij halverwege de eerste ronde met een rechtse hoek Silva al overtrof. Silva vocht zich echter moedig terug en zo nu en dan ontstond er een waar vuistvuurgevecht. Een duidelijk zichtbaar vermoeide Badr Hari wist in de derde ronde, na rake klappen over en weer, de meeste punten te pakken en won de partij. (Bron/ lees verder: Bet.nl)
Zie de samenvatting:
Hoe beleef jij deze zomer?
Er wordt je verteld dat je op vakantie gaat. Maar niet voor hoe lang. Eenmaal daar blijkt dat je gedwongen wordt te trouwen en alleen zal achterblijven. Heb jij een vermoeden dat jou dat gaat overkomen?
Handel dan nu!
Ga voor hulp en advies naar www.alsniemandietsweet.nl
mooie gevecht
ga zo door