,

‘Bin Laden at nauwelijks vlees om geld te sparen’

Osama bin Laden leefde uiterst zuinig, zodat zijn hele vermogen gebruikt kon worden voor de jihad. Hij at bijvoorbeeld nauwelijks vlees en gebruikte bijna geen elektriciteit om geld te besparen. Dat zegt zijn opvolger, Ayman al-Zawahiri, in een video die op internet is geplaatst, schrijft het Algemeen Dagblad.

Volgens het dagblad zou Bin Laden gastvrijheid wel hoog in het vaandel hebben staan. Daarom schafte hij ooit een hele kudde schapen aan, zodat hij onverwacht bezoek vers vlees kon aanbieden.

Zawahiri, die jarenlang de tweede man van al-Qaeda is geweest en Bin Laden na zijn dood heeft opgevolgd, haalt ‘op veler verzoek’ zijn herinneringen aan de terroristenleider op in een serie video’s die ‘Mijn dagen met de Imam’ is gedoopt. (Bron/ lees verder: het Algemeen Dagblad)

Laat als eerste een reactie achter!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

INGEZONDEN.FOTO'S