,

PSV-belofte baalt van mededeling

Imad Najah hoopte de voorbereiding op het volgende seizoen te mogen starten bij het eerste van PSV. De middenvelder heeft tot zijn grote teleurstelling echter te horen gekregen dat hij moet aansluiten bij het beloftenelftal. Dat schrijft ELFVoetbal.nl.

De 21-jarige Najah speelde vorig seizoen ijzersterk bij Jong PSV en groeide uit tot aanvoerder van de Olympische ploeg van Marokko, schrijft ELFVoetbal. Het talent hoopte op een kans bij het eerste van PSV, maar dat zit er voorlopig niet in.

De Marokkaan heeft de optie om ook verhuurd te worden aan FC Einhoven. Hij heeft aangegeven in overleg te treden met zijn zaakwaarnemer. (Bron/ lees verder: ELFVoetbal.nl)


Er wordt je verteld dat je op vakantie gaat. Maar niet voor hoe lang. Eenmaal daar blijkt dat je gedwongen wordt te trouwen en alleen zal achterblijven. Heb jij een vermoeden dat jou dat gaat overkomen?

Handel dan nu!
Ga voor hulp en advies naar www.alsniemandietsweet.nl


Laat als eerste een reactie achter!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

INGEZONDEN.FOTO'S