Een prominente islamitische geleerde aan de Egyptische Al Azhar-universiteit vaardigt een fatwa uit die het drinken van bier halal moet maken.
Sjeik Saâd Eddine El Hilali van de Al Azhar-universiteit, een van de belangrijkste religieuze kenniscentra binnen de (soennitische) islam, heeft in een fatwa het drinken van alcohol halal verklaard.
Volgens de professor islamitische recht is het halal bier of dadelwijn te drinken zolang men ‘zich niet bezat’. Dat schrijft de Tunesische nieuwswebsite mag14.com.
Nog van Al Azhar universiteit.het is nu wachten op nieuwe Sjeik die roept dat alcohol gevaarlijk is.dat veel verkeersongluken,huwelijkenstranden,moorden enz.. dus wat niet goed is haram.
Een 55-jarige Russische landbouwer heeft zich van het leven beroofd door zijn keel door te snijden met een kettingzaag na een avondje bier drinken met zijn broer, meldt het onderzoekscomité van de regio Altaj, in Siberië.
‘Terwijl de man aan het drinken was, kreeg hij het idee een einde aan zijn leven te maken’, luidt het in een communiqué.
‘Hij ging naar een bijgebouw waar hij zijn materiaal bewaarde, en sneed vervolgens zijn keel door met de kettingzaag’, aldus het onderzoekscomité.
Een onderzoek naar de omstandigheden van de zaak loopt nog.
Maghrabi.
Weet je wel hoeveel mensen er worden vermoord per jaar na het lezen van de Koran?
Al Hamdoulilah. niet veel Jaba.misschien alleen bij onwetenden mensen. die wat verkeerd lezen word vermoord.of taliban.
Hoeveel geld heeft deze man gehad?
Geplaatst op juni 23, 2012 om 10:51 pm uur.
Broeders, dit is geen scheick en zeker geen geleerde, geen dingen door elkaar halen. Moge Allaah hem leiden en anders hem doen verdwijnen.
Soubhana’Allah dag des oordeels komt echt dichterbij..
Een hier zien we nog zo’n pipo van Al Azhar, you Qutbi fools
wie is die balhaar man, waarom zegt hij nou zoiets. Wie heeft er nou behoefte aan bier, geen enkele verstandige redelijke moslim in ieder geval.
Eindelijk eens een verstandige moslim.Proost