De Amerikaanse president Barak Obama bezocht donderdag de apartheidsstaat Israël. Het gevangennemen van kinderen, niet ouder dan tien jaar, door Israëlische soldaten past ondertussen in het straatbeeld van Palestina.
Dagelijks worden kinderen, die aan hun schooltassen gezien net van school komen, worden gearresteerd in hun eigen dorp. En dat in een gebied waar Israël puur juridisch gezien (om over het ethische maar te zwijgen) helemaal niet hoort te zijn.
Zou Obama hier iets van meekrijgen?
(Bron/ lees verder: WijBlijvenHier.nl)
Ook al was Obama er bij, wat kan hij doen.
Obama is de zwarte pion in het bordspel, hij gaat gewillig zoals zijn Zionistische meesters in het Amerikaanse senaat willen.
Zolang die hebberige Arabieren knielen voor Amerika, zal er niks veranderen voor die arme Palestijnen.
Ik ben alleen wel nieuwsgierig naar het hele verhaal, Dit is maar een klein stukje film, maar wat zien we allemaal niet?
12 jarige meisjes verkrachten.
Zou Allah hier iets van meekrijgen?
http://frontpagemag.com/2013/frank-crimi/the-selling-of-syrias-refugee-child-brides/