IS bevestigt verwondingen Abu Bakr al-Baghdadi

Kalief Ibrahim, ook bekend als Abu Bakr al-Baghdadi.  Leider van ISIS / ISDe Islamitische Staat (IS) heeft bevestigd dat Abu Bakr al-Baghdadi, de leider van de groep, zaterdag gewond is geraakt bij een luchtaanval van de door de VS geleide coalitie.

In een tweet laat IS-woordvoerder Mohammed al-Adnani weten dat het goed gaat met de emir en hij wenst hem beterschap:

‘Denken jullie dat het kalifaat zou eindigen met de dood van de kalief? Wij verzekeren u dat het goed gaat met Abu Bakr al-Baghdadi. Ik wens hem een spoedig herstel’, zegt hij op Twitter.

7 REACTIES

  1. Jammer, echt jammer dat deze schoft nog leeft. Volgende keer beter nen blijven volhouden. Dit moordende en verkrachtende tuig dient uitgeroeid te worden. Op moeder aarde is voor heb geen plek.

  2. Begrijp niet dat t westen daeze man moeten hebben……..ik bedoel Milosovic was toch ook niet gedood maar netjes voor t gerecht gebracht?

    Wat heeft t westen in syrie te zoeken, dat is de hamvraag……niet OF er ruimte is voor zon persoon op aarde….

  3. Deze man is gemaakt door Amerika om weer olie te pikken het gaat slecht met economie in Amerika ze hebben geen geld on olie te kopen.woord wakker allemaal voor was sadam en ben laden en er volgen nog meer

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.